0 MAÇ 0,00

ORAN

BAHİS VERİLERİ BANKO TAHMİNLER İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Erol Bulut’tan Fenerbahçe cevabı

  Erol Bulut’tan Fenerbahçe cevabı

  Alanyaspor’da Erol Bulut, Trabzonspor ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından konuştu.

  Maçı değerlendiren Bulut, “İlk 5’e girmeye çalışıyoruz. Biz hücum futbolu oynamaya çalışıyoruz. Bugün de bunu oynamaya çalıştık. 2. yarıda yaptığımız değişikliklerle takımı ateşledik. Güzel bir maç oldu, tempolu bir maç oldu. Yolumuza iyi şekilde devam etmek istiyoruz.” dedi.

  “Fenerbahçe ile görüşüp görüşmediği sorulan teknik adam, Bu konuyla ilgili bir şey söyleyemem, ben şu anda buradaki işime odaklıyım. Kupada oynayacağımı bir final var, ilk 5’in içine girme amacımız var. Sadece buna konsantreyim şu anda.” ifadelerini kullandı.

  “YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

  İlk yarıda yaptıkları hatadan yedikleri golün oyunlarını biraz geriye attığını dile getiren Bulut, 1-1’i yakaladıktan sonra ikinci yarıda daha baskılı oynamak istediklerini belirtti.

  İkinci yarının başlarında ikinci golü kalelerinde gördüklerini anlatan Bulut, şunları kaydetti:

  “Yine bir dikkatsizlik nedeniyle gol yedik. Ama futbolcularımı tebrik ediyorum, hiçbir zaman oyunu bırakmadılar. 95’inci dakikaya kadar savaşmaya devam ettiler. Gol atma yollarında yeterince mücadele ettiler, gol atmak istediler. Sonunda istediğimiz gol uzatmalarda da olsa oldu. Maçı kazanabilirdik ama sonucu 2-2 oldu. Yolumuza güzel bir şekilde devam ediyoruz.”

  “OLAYLARI BEN GÖRMEDİM”

  Trabzonspor’a kalan haftalar için başarılar dileyen Bulut, maçtan sonra protokol tribününde çıkan arbede ile ilgili ise “Ben görmedim, ben erken çıktım. Ama duydum, dışarıda birkaç sıkıntı oldu. Konuyla ilgili bir şey söylemeyeceğim çünkü olayı bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.

  Site İçi Yorumlar